Informace pro partnery a sponzory

Dobrý den vážení přátelé. Tímto bychom Vám chtěli představit nás a náš projekt Carmen, o kterém průběžně píšeme a informujeme na našem webu www.ficzech.cz. Jsme manželský pár (Filip a Alena) s malým synem Matějem a četnými cestovatelskými zkušenostmi. Na konci roku 2014 jsme koupili starší ocelovou plachetnici Carmen, kterou si tady v Čechách postavil jistý pan Bařina někdy v 70. letech minulého století podle plánů zaslaných z holandské loděnice Van de Stadt. Loď má celkem dlouhou a zajímavou historii a už toho hodně zažila, proto se s ní pan Bařina těžko loučil. Ulehčilo se mu, až když jsme mu vysvětlili naše plány a on seznal, že loď jde do dobrých rukou. S Alenou jsme totiž oba nadšenci do jachtingu, cestovaní, potápění a tak vůbec máme rádi přírodu a hlavně moře. Loď je zatím na suchu v Praze a na ní provádíme veškeré nutné opravy, úpravy a modernizace a zároveň ji vybavujeme pro pohodlnou a bezpečnou cestu, abychom se na ní všichni tři mohli 100% spolehnout a pěkně se nám na ní žilo. Během července 2016 totiž máme v plánu se na loď přestěhovat, spustit ji na vodu a vyrazit na moře. Strávit nějakou dobu v evropských vodách, sžít se s lodí, nabrat zkušenosti a v budoucnu se vydat i dál do teplých krajin karibského moře a výhledově třeba ještě dál Panamským průplavem přes ostrovy Tichého oceánu až do Asie a časem jednou zas až zpět do Evropy z druhé strany.

Více informací o nás samotných, naší lodi a našich plánech naleznete v těchto článcích:

Nejen tam, ale i z ostatních příspěvků se o nás dozvíte více a možná se právě proto rozhodnete s námi začít spolupracovat a podpořit nás.

Dárcem můžete být jako soukromá osoba nebo jako firma

U takto smělého a velkého projektu počítáme s ohromnými počátečními, ale pak i provozními náklady. Počítáme také s tím, že budeme cestou i pracovat a přivydělávat si. Carmen a naše společné putování není projektem pod záštitou velkých organizací a všechno zatím financujeme z vlastních úspor. Rádi bychom tedy požádali kohokoliv, komu se líbí náš cíl, má třeba podobné sny i koníčky nebo jen chuť udělat dobrý skutek, aby nás podpořil. Nežádáme hromady peněz. I částka v řádu sto korun či dárek podobné hodnoty oceníme a pomůže nám.

Pokud by nás Vaše společnost chtěla podpořit materiálně nebo finančně, tak jsme připraveni náležitě se odměnit. Na našem webu máme vyčleněný prostor pro případnou reklamu.

Zde je podrobnější seznam protislužeb, které jsme Vám schopni za vaši pomoc nabídnout:

 • Uveřejnění banneru či loga na našem webu v sekci Partneři
 • Možnost dohody vzájemné spoluplavby podle výše příspěvku
 • PR článek v sekci Partneři dle předem dohudnetého obsahu a rozsahu
 • Recenzi na darované zboží či vybavení
 • Zveřejnění fotek s darovaným vybavením
 • V případě finančního daru za účelem pořízení hlavní plachty možnost umístění loga na plachtu
 • Propagaci v domluveném rozsahu na sociálních sítích (FacebookYouTube)
 • Propagaci po skončení cesty na jachtařských a cestovatelských festivalech a setkáních

Všem případným dárcům a sponzorům tímto děkujeme za jakoukoliv vyjádřenou podporu !!

Připravili jsme pro vás 3 způsoby darování. U všech pak záleží na další vzájemné komunikaci a dohodě o výběru způsobu našeho revanše, propagace a poděkování popsaných výše.

 1. Uvítáme jakýkoliv hmotný dar, který nám vaše společnost ze svého sortimentu může nabídnout a mohl by být pro naši cestu přínosem. Případně uvítáme i slevu na dané zboží. Jednalo by se hlavně o věci určené spíše pro opravu, renovaci a vybavení lodě na dlouhodobé plavby. Dále outdoorové a jachtařské oblečení a vybavení spojené s pobytem v přírodě a na moři. Výbavu na potápění a freediving. Vybavení spojené s foto a videodokumentací. Jako příklad uvádím NÁŠ SEZNAM všech věcí, které budeme výhledově potřebovat. Tento seznam budeme aktuálně měnit podle situace a potřeby. Kontaktovat nás můžete následujícím způsobem:
 2. V případě, že jste se rozhodli nás podpořit finančně, tak nám peníze můžete poslat na účet u mBank:
  Číslo účtu: 670100-2204620550/6210
  SWIFT kod: BREXCZPPXXX
  IBAN: CZ45 6210 6701 0022 0462 0550
 3. Nebo nám můžete peníze poslat bezpečně online z vašeho PayPal účtu v jakékoliv měně! Buď na záložce Send money, kde jako email příjemce použijte emailovou adresu ficzech@gmail.com nebo jednoduššeji použijte nasledující tlačítko:
A ještě jednou díky všem případným dárcům! Zde nás můžete kontaktovat a my Vám neprodleně odpovíme:

Jazyk: