Technická: nové příspěvky do mailů

Zdravíme všechny. Pro nedočkavce, kteří třikrát denně kontrolují, co všechno nového jsme zase nenapsali, tu máme novinku. Můžete vložit přímo sem svůj mail a na něj vám přijde upozornění na každý nový článek. Políčko najdete v pravé části stránky.

Jelikož je mezi váma i dost neanglicky mluvících a určitě máte zájem, tak vy čtěte dál. Trošku vás navedu, protože to vypadá záludně. (Neplašte, jde jen nutné potvrzení, že vás nebudeme spamovat nebo co, nelekněte se toho mýho textu tady, vše je vlastně shrnuto v prvnim odstavci.)

Takže jdeme na to, je to jednoduchý. Zvládli byste to i bez překladu ale tak ať už víte, co se tam povídá.

*napište mailovou adresu, kam, to uvidíte vpravo. Potvrďte klikem na “Submit”. Vyskočí okýnko, do kterého musíte opsat barevný text do políčka. Jestli je to nečitelný, napište to špatně a vyskočí nový text, vetšinou už čitelnější. Text odešlete tim dlouhym políčkem “Complete Subscription Request”. Jinak jestli chcete přesně přeložit, co vám to okýnko vykládá, tak je to zhruba: “Na email obdržíte ověřovací zprávu. Odběr se aktivuje, jakmile zareagujete na tuto zprávu.” (tzn jakmile jednoduše kliknete na link, který bude v mailu, pak už je to hotový). Takže tady dál jen omáčka. (jestli vás zajímá, co je ikonka vozíčkáře, tak netuším. Klikla jsem na to a počítač začal blábolit jako nesmysly já po osmym pivu.)

*jakmile potvrdíte ten barevnej text, vyskočí nový políčko, které má tento text:

Email Subscription Request

Your request has been accepted! …. blablabla…

Close Window /Zavřít okno, na to klikněte/

Tohle volně přeloženo znamená, že vám na adresu byl odeslanej mail z adresy FeedBurner Email Subscriptions. Když si ho otevřete, zas nějaký plácání anglicky a vy musíte kliknout na ten modrý řádek, čímž teda všechno aktivujete. Objeví se modrá stránka s textem Email Subscription Confirmed a bla bla bla. To vám jen potvrzuje, že to je potvrzené. Okno klidně zavřete.

Pak v mailu s novinkou bude buď celý text článku, ale nevím, jak obrázky, nebo jednoduše kliknete na modrý nadpis článku a z mailu vás to přesměruje rovnou na blog.

Z odebírání novinek se můžete samozřejmě odhlásit, stačí kliknout na text, který se objeví v emailu, který vám ohlásí nový článek. Ten text bude úúplně dole pod mailem a vypadat bude takto: “unscribe nowPak jen kliknete na “Yes, unsubscribe now” a tímto se s námi loučíte.

3 thoughts on “Technická: nové příspěvky do mailů

  1. Anonymous

   Mně se to nepovedlo – čtu návod v přírodě z notesu a tak nemám možnost zavírat a otevírat okna – žádná tu nejsou. Ani žádný blablabla… Jen řev Ptáků :-)
   Co mi asi poradí šestihlavá žirafa teď?
   P.H.U.

   Reply
  2. sest ziraf

   Vidiš to… kdybys byl býval zůstal ve starý dobrý knajpě, vzskakovalo by ti jedno okno za druhym. Ptáci řvou všude stejně :)
   Jinak ale přeju příjemný “houbaření” a všechny zdravíme

   Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Jazyk:

Odebírejte blog emailem

Zadejte vaši emailovou adresu k přihlášení odběru blogu a upozornění na nové příspěvky emailem.